Центральний відділ державної виконавчої служби міста Вінниця

Центральний відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці

Центральний відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)

Адреса знаходження:

21050, Вінницька область, місто Вінниця, вулиця Соборна, будинок 15-А, кабінет 306

Телефон:

(0432) 67-37-09, (0432) 67-27-78, (0432) 52-07-09, (0432) 59-21-89, (0432) 67-38-75, (0432) 67-40-78, (0432) 67-38-78, (0432) 52-07-00

Електронна пошта:

info_tsr@vnm.vn.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: 

понеділок — четвер з 09:00 годин до 18:00 годин , п’ятниця з 09:00 годин до 16:45 годин

Обідня перерва з 13:00 годин до 13:45 годин

Вихідні дні — субота та неділя

Графік прийому:

понеділок, середа з 09:00 годин до 13:00 годин

Депозитний рахунок відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням):

Номер рахунку у форматі IBAN: UA978201720355239040100700368, МФО 820172, код ЄДРПОУ 40143408, банк одержувача: ДКСУ м.Київ

Одержувач: Центральний відділ державної виконавчої служби у місті Вінниці Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

 

Рейтинг
( 7 оценок, среднее 2.29 из 5 )
Сподобалася стаття? Поділись з друзями:
Адреси відділів ДВС
Комментарии: 17
 1. Тетяна

  Які строки перерахування аліментів з депозитного рахунку ДВС на реквізити отримувача???

  1. VDVS (автор)

   Згідно ст. 47 ЗУ «Про виконавче провадження»: Стягувачу — фізичній особі стягнуті з боржника кошти перераховуються виконавцем на зазначений у заяві про примусове виконання рішення рахунок у банку або іншій фінансовій установі (заяві про зміну реквізитів рахунку у банку або іншій фінансовій установі) чи надсилаються на адресу стягувача поштовим переказом не пізніше наступного робочого дня з дня надходження таких коштів на депозитний рахунок органу державної виконавчої служби, рахунок приватного виконавця.

   1. Ольга

    Доброго дня!
    В такому випадку, прошу, поясніть, будь ласка, чому система не працює.
    Чому щомісяця маємо затримки по виплатам? Хоча підприємство 100% переводить кошти щомісяця в перших числах? Чому вони по місяцю а то і довше затримуються У ДВС?
    Чому номера телефонів виконавчої служби не відповідають або вхідні дзвінки заблоковано?
    Чому у нормальної працюючої людини немає можливості звязатись з Вашими працівниками?

    1. Олександр

     Тому шо їм плювати на ті проблеми які вони вам навмисно створюють, таку систему створив Гройсман Ко, для наповнення бюджету який вони і розкрадають.
     Напишіть заяву в прокуратуру на того виковця або на його начальника, і дуже швидко все зміниця.

    2. Денис

     Їм байдуже, а в мене выконавча служба промахала справу, а звернувся до суду, а суд їх захищяє, система юстиції повне лайно. :cry:

 2. Раиса

  Заблокирована кредитная карта, сказали ДВС, где и кого узнать причину?

  1. Дмитрий

   А перед этим наложили арест на движимое имущество тем самым нарушив закон, скорее всего Вам незаконно насчитали ЕСВ провели без вас суд и моментально передали к эти выканавцам.
   Обращайтесь в суд, их действия не законы.

 3. Сергей

  Как узнать причину и сумму долга, чтобы закрыть его? Получил извещение от Приватбанка об аресте счёта.

 4. Анастасія

  Доброго дня, скажіть будь ласка Ленінський відділ ДВС ліквідовано чи він так і знаходиться на Грушевського 17?

 5. Ольга

  Доброго дня, в мене така сама проблема, з роботы колишнього чоловіка були перераховані кошти ще 18.09.2019 на виконавчу службу, а вони не перераховують вже сьогодні 08.10.2019, я так и не отримала аліменти за вересень місяць. Вони напевно кладуть наші кошти в банк під проценти и на цьому наживаються. А телефони у них дійсно не відповідають.

 6. Євгеній

  Схожа ситуація, оплочено виконавчий збір , але й досі захожусь в реєстрі боржників, по телефону зв»язатися не реально, відвідував чотири рази данну організацію, виконавці кажуть ,що в них недосконала програмне забезпечення і для того ,щоб мої данні зникли з реєстру боржників потрібно ще раз оплатити збір за одне і теж правопорушення в сфері дорожнього руху ! Відповідь приголомшила . а як же Конституція України , де чітко прописано,про те що громадянин за одне правопорушення один раз відповідає, а не є заручником якоїсь не до працьованної системи ! Це вже самісеньке дно!!!

 7. Василь

  Громадян не повідомляють належним чином ,вупереч ст,74 ЦПК, а потім люди попадають у прикру халепу з арештом рухомого майна, арештом рахунків, блокування банківських карток, Виконавці жаліються на низьку оплату праці, що призводить до корупції. А за все сплачує НАРОД УКРАЇНИ….

 8. Ніна

  Добрий день. Яке відношення має ваша служба до накладання арешту на рахунок куди приходять виплати на дитину жительці Києва?

 9. Олександр

  Доброго дня. Як узнати суму боргу, та як погасити його, щоб розблокувати арешт на банківський рахунок?

 10. Олена

  Люди не терпіть!!! не допускайте свавілля !!! Пишіть скарги в прокуратуру! Чим більше скарг, тим скоріше ми доб’ємося дотримання законів і покарання винних!!! Вчіться стояти за себе!!! Боріться з свавіллям!!!

 11. Олена

  Доброго дня.Скажіть чи будуть виплачуватись аліменти? Дякую.

 12. Аноним

  У тих кабінетах сидять довбані суки яких треба пиздити!

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: