Дніпровський відділ державної виконавчої служби міста Запоріжжя

Дніпровський відділ державної виконавчої служби у місті Запоріжжі

Дніпровський відділ державної виконавчої служби у місті Запоріжжі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Дніпро)

Адреса знаходження:

69006, Запорізька область, місто Запоріжжя, вулиця Лобановського, будинок 10

Телефон:

(061) 236-86-61, (061) 236-87-69, (061) 236-87-70

Електронна пошта:

info_ln@zpm.zp.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: 

понеділок — четвер з 08:00 годин до 17:00 годин, п’ятниця з 08:00 годин до 15:45 годин

Обідня перерва з 12:00 годин до 12:45 годин

Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому: 

вівторок з 09:00 годин до 12:00 годин, четвер з 13:00 годин до 16:00 годин

Депозитний рахунок відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням):

Номер рахунку у форматі IBAN: UA218201720355269000096700152, МФО 820172, код ЄДРПОУ 35036926, банк одержувача: ДКСУ м. Київ

Одержувач: Дніпровський відділ державної виконавчої служби у місті Запоріжжі Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Рейтинг
( 2 оценки, среднее 3 из 5 )
Сподобалася стаття? Поділись з друзями:
Адреси відділів ДВС
Комментарии: 3
 1. Аноним

  :evil:

 2. Ирина

  Невозможно дозвониться исполнителю Вербицкий Л.Г. Наверное такие же возмущённые, как и я, названивают ругаться. :evil: :evil: :evil:

 3. Аноним

  я тоже не могу связаться с иполнителем арестовал мою зарплатную карту и лишил ребенка аллиментов и отца инвалида и лишил меня прав на существование исп Белокопытовю не применяеться закон2129 ЗАКОН УКРАЇНИ

  Про внесення зміни до розділу XIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про виконавче провадження»

  Верховна Рада України постановляє:

  1. Розділ XIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про виконавче провадження» (Відомості Верховної Ради України, 2016 р., № 30, ст. 542 із наступними змінами) доповнити пунктом 10-2 такого змісту:

  «10-2. До набрання чинності законом щодо врегулювання відносин за участю осіб, пов’язаних з державою-агресором, зупиняється вчинення виконавчих дій, забороняється заміна стягувачів у виконавчих діях, стягувачами за якими є Російська Федерація або такі особи:

  громадяни Російської Федерації;

  юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації;

  юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства, відмінного від законодавства України, серед кінцевих бенефіціарних власників, членів або учасників (акціонерів) яких є Російська Федерація, громадянин Російської Федерації або юридична особа, створена та зареєстрована відповідно до законодавства Російської Федерації.

  Зазначене обмеження не застосовується до громадян Російської Федерації, які проживають на території України на законних підставах, та юридичних осіб, створених та зареєстрованих відповідно до закону України, кінцевим бенефіціарним власником, членом або учасником (акціонером) яких є виключно громадяни Російської Федерації, які проживають на території України на законних підставах, або виключно громадяни України та громадяни Російської Федерації, які проживають на території України на законних підставах.

  Тимчасово, на період до припинення або скасування воєнного стану на території України:

  фізичні особи можуть здійснювати видаткові операції з рахунків, на кошти яких накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, без урахування такого арешту за умови, якщо сума стягнення за виконавчим документом не перевищує 100 тисяч гривень;

  юридичні особи — боржники можуть здійснювати видаткові операції з рахунків, на кошти яких накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, виключно для виплати заробітної плати в розмірі не більше п’яти мінімальних розмірів заробітної плати в місяць на одного працівника такої юридичної особи, а також сплати податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

  припиняється звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інший дохід боржника (крім рішень про стягнення аліментів та рішень, боржниками за якими є громадяни Російської Федерації);

  визначені цим Законом строки перериваються та встановлюються з дня припинення або скасування воєнного стану.

  Забороняється відкриття виконавчих проваджень та вжиття заходів примусового виконання рішень на території адміністративно-територіальних одиниць, які тимчасово окуповані внаслідок військової агресії Російської Федерації, у період такої окупації.

  За рішеннями про стягнення аліментів підприємства, установи, організації, фізичні особи, фізичні особи — підприємці, які здійснюють відрахування з заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника, перераховують стягнуті кошти на визначений у заяві або зверненні стягувача рахунок, а у разі відсутності реквізитів рахунка стягувача — на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби, приватного виконавця».

  2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

  Президент України

  В. ЗЕЛЕНСЬКИЙ

  м. Київ
  15 березня 2022 року
  № 2129-IX

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: