Голосіївський районний відділ державної виконавчої служби міста Київ

Голосіївський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві

Голосіївський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Адреса знаходження:

03022, місто Київ, вулиця Ломоносова, будинок 22/15

Телефон:

(096) 384-66-56, (044) 258-77-69, (068) 155-20-75

Електронна пошта:

golosrvdvs@gmail.com, golruu@gmail.com

Графік роботи відділу:

понеділок — четверг з 09:00 годин до 18:00 годин , п’ятниця з 09:00 годин до 16:45 годин

Обідня перерва з 13:00 годин до 13:45 годин

Вихідні дні — субота та неділя.

Графік прийому:

середа з 15:00 годин до 18:00 годин , п’ятниця  з 09:00 годин до 12:00 годин

Депозитний рахунок відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням):

Номер рахунку у форматі IBAN: UA198201720355229000000700900, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34999976, банк одержувача ДКСУ м. Київ

Одержувач: Голосіївський районний відділ державної виконавчої служби у місті Києві Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції

 

Рейтинг
( 13 оценок, среднее 1.85 из 5 )
Сподобалася стаття? Поділись з друзями:
Адреси відділів ДВС
Комментарии: 16
 1. Владислав

  9 месяцев они работали, что бы дать ответ «повернено без виконання» т.к. должник прописан в другом районе :) и смех и грех….. После возврата документов, пришла еще одна бумага (предоставить реквизиты, хотя я их давал) и о чудо! Исполнители ИСПОЛНИЛИ свои обязанности, за 10% от суммы конечно ;)

 2. Алексей

  Может мне просто везет, но дозвонился с первого раза и получил все ответы на вопросы)) сообщили даже номера кабинетов и ФИО исполнителя, который мои дела ведет.

 3. Вікторія

  Два дні намагаюся додзвонитися за всіма телефонами. ЖОДЕН не відповідає!

 4. Юлія

  Навіщо вказувати скільки номерів якщо жоден з них не відповідає три дні :evil: :evil: :evil:

 5. Тамара

  Шановні. ви працюєте? Додзвонитись неможливо як і поспілкуватися в живу.
  Ви живі?
  Прошу надати прізвище виконавця по справі № 754/6429/19 — поновлення на роботі Таранушенко Тамари Володимирівни в Національному музеї архітектури та побуту України.
  Заява подана наручно через віконце в канцелярію 18 серпня 2020 року.
  Згляньтесь, будь- ласка, та надайте відповідь, або повідомлення хоч якесь. Дуже дякую та надіюсь на співпрацю. Будьте здорові.

 6. Оксана

  Шановні. ви працюєте? Додзвонитись неможливо як і поспілкуватися в живу.
  Ви живі?Телефони всі ваші відключені!

 7. Наталія Гриценко

  Моя виконавча справа закрита, залишилося тільки розблокувати рахунок у банку. Виконавець Удавіцька Є.В. запевняє, що це справа двох-трьох днів, надішлють постанову у банк по пошті (такий порядок). Пройшло три тижні!!! Я бігаю в банк, як на роботу, документів немає, а значить, немає і грошей (вони всі на карті). Нарешті додзвонююся до виконавця і вона робить мені пропозицію (!) — прийти до ДВС, забрати постанову і відправити її до банку самій, бо у ДВС немає поштових марок! Немає марок! І це причина, щоб залишити людину без грошей і довести мало не до інфаркту! Нечуваний цинізм! То я за це заплатила майже 4 тисячі гривень виконавчого збору?

 8. Наталія

  Моя виконавча справа закрита, залишилося тільки розблокувати рахунок у банку. Виконавець Удавіцька Є.В. запевняє, що це справа двох-трьох днів, надішлють постанову у банк по пошті (такий порядок). Пройшло три тижні!!! Я бігаю в банк, як на роботу, документів немає, а значить, немає і грошей (вони всі на карті). Нарешті додзвонююся до виконавця і вона робить мені пропозицію (!) — прийти до ДВС, забрати постанову і відправити її до банку самій, бо у ДВС немає поштових марок! Немає марок! І це причина, щоб залишити людину без грошей і довести мало не до інфаркту! Нечуваний цинізм! То я за це заплатила майже 4 тисячі гривень виконавчого збору?

 9. Елена

  Прошу предоставить фамилию исполнителя по делу № 663/181/20 — снятие алиментов. Ни один телефон не отвечает!!! Бессовестные!!! Почему ребёнок из-за вас должен страдать??

 10. Аноним

  :evil:

 11. Radar

  В 2018 році моя виконавча справа була закрита (АСВП: 23811471). Тоді мене запевнили що ніякіх дій з мого боку не потрібно. Всі рахунки в банку розблокуються. На той час в мене була лише картка Киянина від ощадбанку, якою я не користувався. І ось в цьому році АТОшну соціальну допомогу вперше нарахували чомусь не на картку приватбенку, якою я користуюсь постійно а на рахунок в ощадбанку, до якого прив’язана ця картка киянина. А в Ощадбанку мені кажуть що рахунок заарештовано згідно ВП №2381147 ще 14.08.2018 р. і на цей час. 2021 — 2018 =3 роки, Карл … ТРИ РОКИ, це більше ніж 1000 діб. Всі телефони виконавчої служби відключенні чи не відповідають. На дворі 21 сторіччя. Людина в космос злітала, інтернет є майже в кожній хаті, стільниковим зв’язком навідь бомжи користуються, електромобілем нікого не здивуєш а ось у вітділ виконавчої служби Голосіївського району достукатись не можна. Ось така от Євроінтеграція. Тому мені, військовому, потрібно кидати всі нагальні справи, брати вихідний та їхати пів дня в одному тількі напрямку аби запитати: а чому це моя картка досі заблокована ?!!!! :evil:

 12. Тарас

  Дозвонится не возможно!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

 13. Тарас

  :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 14. Віталій

  Добрий день !!! В грудні 2020 року а закрив свій борг по провадженню 60734974 . Але с грудня 2020 року по цей час в ощадбанку по цьому провадженню заблоковані рахунки. В Ощадбанку говорять що листа від Вас не одержували. Допоможіть будь ласка!!! Провадження 60734974. Заблокований пенсійний рахунок. Цим провадження зймався ПРОЦ ВІКТОР.

 15. Андрій

  Дані з сайту Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ):
  ГОЛОСІЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ У МІСТІ КИЄВІ ЦЕНТРАЛЬНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ (М. КИЇВ)
  03022, м. Київ, вул. Ломоносова, 22/15,
  В.о. начальника відділу – Менчиць Наталія Євгенівна
  тел.: (044) 258-77-69 E-mail: golosrvdvs@gmail.com

  15.06.2021 року я відправив на електронну адресу golosrvdvs@gmail.com Голосіївського районного відділу державної виконавчої служби у місті Києв заяву про закінчення виконавчого провадження заяву про закінчення виконавчого провадження.
  Поштовий сервер підтвердив доставку мого листа на офіційну електронну адресу виконавчого відділу Голосіївського району:
  —— The following addresses had successful delivery notifications ——
  golosrvdvs@gmail.com (relayed to non-DSN-aware mailer)

  Станом на 17.06.2021 року 11:00 не отримав підтвердження про відкриття та читання цього листа.
  Дозвонитись до вказаного номеру телефону неможливо!
  Враження, що відділ не працює!

 16. Владислав

  Не витрачайте час та нерви на спробу зв’язатись із виконавцем, переконати його вчинити певні дії чи утриматись від них. На даний момент можливість отримати контакт із виконавцем мінімізована, що означає про повний перехід на метод комунікації через заяви та скарги. Це потребує знання законодавства щодо виконавчого провадження.
   
  Ми можемо бути корисними у питанні:
  — отримання інформації по виконавчому провадженні;
  — супроводження виконавчого провадження;
  — оскарження дії виконавців;
  — зобов’язання виконавця вчинити певні дії; 
  — дотримання розумних строків; 
  — зняття арештів;
   
  Телефон (098) 33 98 764 Владислав
  Telegram, Viber , WhatsApp

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: