Тиврівський районний відділ державної виконавчої служби

Тиврівський районний відділ державної виконавчої служби

Тиврівський районний відділ державної виконавчої служби Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Хмельницький)

Адреса знаходження:

23300, Вінницька область, смт. Тиврів, вулиця Тиверська, будинок 53

Телефон:

(04355) 2-12-40, (04355) 2-13-70, (04355) 2-12-91

Електронна пошта:

info@tv.vn.dvs.gov.ua

Графік роботи відділу: 

понеділок — четвер з 09:00 годин до 18:00 годин , п’ятниця з 09:00 годин до 16:45 годин

Обідня перерва з 13:00 годин до 13:45 годин

Вихідні дні — субота та неділя

Графік прийому: 

понеділок, середа, п’ятниця з 09:00 годин до 13:00 годин

Депозитний рахунок відділу (для зарахування боргів за виконавчим провадженням):

Номер рахунку у форматі IBAN: UA348201720355239001000700290, МФО 820172, код ЄДРПОУ 34988545, банк одержувача: ДКСУ м.Київ

Одержувач: Тиврівський районний відділ державної виконавчої служби Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції

Рейтинг
( 1 оценка, среднее 5 из 5 )
Сподобалася стаття? Поділись з друзями:
Адреси відділів ДВС
Комментарии: 6
 1. інна

  добрий день! я подавала на аліменти в житомирі чоловік приписаний в гнівані мені сказали передати судове рішення в тиврів в виконавчу службу поштою як можу це зробити

  1. VDVS (автор)

   Надіслати рекомендованим листом з повідомленням на адресу ДВС.

 2. Алла Карпенко

  Доброго дня. Скажіть будь ласка чи можете ви відправити замовним листом довідка про несплату аліментів Карпенком Михайлом Валерійовичом на адресу прописки отримувача аліментів, або на електронну адресу.

 3. Юрій Дідоренко

  Доброго дня. Дуже добре що є така можливість публічного звернення до вас. Місяць тому, мені було безпідставно заблоковано всі рахунки. І висунуто підозру по заборгованості по ЄСВ. На другий день, я надав усі дані, що в мене такої заборгованості не було та не має. Після чого, мені пообіцяли що розблокують всі мої рахунки. Ваша служба надсилає лист в банк, через укрпошту. Це нормально? В вік передових електронних технологій? Та Бог з ним. Ви двіччі надсилаєте лист, без печатки. Це нормально? Чому такі некомпетентні люди працюють у вашому органі? Через місяць часу, мені в телефоному режимі пообіцяли, що власноруч занесуть в банк документ для зняття арешту, але досі не виконали своїх обіцянок. Тепер давайте подивимось інакше. Я працюю по б/н. І мої кошти на рахунку. Скоро звітний період, і мені потрібно буде заплатити ЄСВ та податок за третій квартал. За які кошти я маю платити? Мені працювати в безаконному порядку, отримати готівку і не декларувати її. І нею оплатити податки? Інакше мені і не розблокують рахунки? Я винесу в розголос цю інформацію, і вимагатиму від відповідних органів звільнення ваших безвідповідальних і некомпетентних працівників.

 4. Аліна

  Відсилала документи на Тиврівську виконавчу службу рішення суду на стягненення судового збору у сумі 768 грн . з Кулика Петра Віталійовича . І ніяких грошей і ніякої інформації мені недають . Недвонять і непишуть . На суд Тиврівський дзвонила , казали , щоб я зверталася у Тиврівську виконавчу службу . Бо вони з нього грошей невибють і неможуть його заставити мені вернути гроші . Відіслала раз документи , вернули бо небуло вказана дата народження боржника Кулика Петра Віталійовича . Відіслала другий раз невернули бо всі документи .

 5. Аліна

  Відсилала документи на Тиврівську виконавчу службу рішення суду на стягненення судового збору у сумі 768 грн . з Кулика Петра Віталійовича . І ніяких грошей і ніякої інформації мені недають . Недвонять і непишуть . На суд Тиврівський дзвонила , казали , щоб я зверталася у Тиврівську виконавчу службу . Бо вони з нього грошей невибють і неможуть його заставити мені вернути гроші . Відіслала раз документи , вернули бо небуло вказана дата народження боржника Кулика Петра Віталійовича . Відіслала другий раз невернули бо всі документи були . Але гроші ніхто мені незбирається вертати і документи на тюрму йому Виконавча служба невідсилає . Хотя повинні вони вже давно це зробити .

Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: